:: Inocente de ti ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Prvi srpski forum o seriji Nevina
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Nesto vise o vama!

Go down 
2 posters
АуторПорука
*...militza...*
♥Napredujesh..=)♥
♥Napredujesh..=)♥
*...militza...*


Број порука : 227
Join date : 01.03.2009
Age : 27
Локација : My Zrenjanin

Nesto vise o vama! Empty
ПорукаНаслов: Nesto vise o vama!   Nesto vise o vama! I_icon_minitimeMon Mar 02, 2009 3:22 am

Kazite nam nesto vise o vama...
Назад на врх Go down
~*KiKkY_aNn!e*~
♥ERDA Admin♥
♥ERDA Admin♥
~*KiKkY_aNn!e*~


Број порука : 258
Join date : 27.02.2009
Age : 28

Nesto vise o vama! Empty
ПорукаНаслов: Re: Nesto vise o vama!   Nesto vise o vama! I_icon_minitimeMon Mar 02, 2009 9:27 am

E owako..
Ja sam Kristina Doric iz Towarishewa zwanog Tokio.. 96 sam god..Treniram karate 6 godina, imam braon pojas i sudije su mi na polaganju rekle da ce mi na leto pruziti priliku da polazem za uchenichki crni pojas.. Moje bff (uziwo) su Maja Mihajlow (Maja, Brit, Maroslawka xD, Lady Shpanowic..) i Mira Marijanowic (Mira, Awril, Awrilka, Miroslawka xD, Drug..) Odlichan sam djak..U nizim razredima sam nekako bila odlichna, uchiteljica me nije wolela, a nisam ni ja nju, prawo da wam kazem.. Wolim da idem u shkolu da bih zezala idiote..I narawno da bih widjala neke osobe..Wolim da igram fudbal sa dechacima iako nisam neki expert..Wolim da zabrinjawam mog tatu xD.. Wolim owaj forum mnogo..Znachi brate, al ozbiljno! Kad mi nije radio net najwishe mi je bilo zao zbog owog foruma i zwrka..Owde wolim swe osobe..Msm wolim swe, al neke me iznerwiraju i onda bude swashta..Zawisi od mog raspolozenja..U ostalom, kao da me ne poznajete..Wolim da chitam, bila sam pohwaljena za dete koje je najwishe knjiga prochitalo u biblioteci.. Hwala, hwala Cool .. Ja sam iskrena (weoma), zabawna, promenljiwog raspolozenja, brzo se iznerwiram, wolim da branim slabije, mrzim klan iz VII-2.. Wolim da se shetam..Sa drugaricama (kad je raspust) na dan predjem oko 6 km..Mozda i wishe..Wamo-tamo, stalno smo na nogama..Obozawam guaranu, brate, to je najbolje pice koje je ikad postojalo..Moram da kazem da wolim nasuwo (ako znate shta je to) i djuwech.. Mmmm.. Stalno menjam omiljene pesme, tako da ne bih da nabrajam koje su mi..Pomislicete da sam luda, ali ja wolim da uchim gramatiku..Matematiku nemam pojma..Jbg..Tako je kako je..Ko da ce mi matematika trebati u ziwotu.. Wolim osobe koje mene wole, a koji me ne wole, njih wolim da ziwciram..Nastawnici me wole bash zato shto sam opushtena.. =) Kad ne znam, izwlachim se na tremu i onda oni imaju u obziru i chekaju dok se ja "setim", tachnije da mi neko shapne.. Za owaj forum sam saznala josh u junu, kad sam se pomirila sa adminkom.. Wolim da se swadjam sa bratom..Wolela bih da jednog dana odem u Big Brother.. A da putujem u Mexico..A to najwishe.. Daj boze da jednom odem.. Sad Wolim shpanski jezik.. I znam dosta..Msm i iz serija,a i iz gramatike..Dobro mi idu jezici..Znam engleski, nemachki i shpanski..Ako izuzmemo srpski, bosanski, hrwatski, ciganski.. xD Obozawam Dulce i Eminema..Narawno i rbd.. Chekam da napunim 14 godina pa da polazem za motor i da kupim crno-rozi scooter.. Wolim da prawim piczo sajtowe..Owde sam admin i jako sam srecna zbog toga..Imala sam nekoliko foruma, ali sam swe to obrisala.. Wolela bih da postanem profesorica shpanskog jezika.. Wishe wolim da se zawuchem u krewet, jedem sladoled ili pijem guaranu, narawno uz tv, nego da idem u prowod sa drushtwom, al ne mogu stalno da ih ispaljujem.. A da, slatkishe obozawam..Najwishe lizalice i chokolade, bilo koje wrste..Wolim smoki..Mmmm..I chokoladni smoki..Swe wolim..Ne swe, al wecinu..Zawisna sam od interneta..Jbg..Nznm wishe shta da radim..Gotowo je..Al nema weze, bar mi je lepo.. Smile Uh..Napisah se ja..Bice josh, ne brinite se!
Назад на врх Go down
https://inocentedeti.forumsc.net
*...militza...*
♥Napredujesh..=)♥
♥Napredujesh..=)♥
*...militza...*


Број порука : 227
Join date : 01.03.2009
Age : 27
Локација : My Zrenjanin

Nesto vise o vama! Empty
ПорукаНаслов: Re: Nesto vise o vama!   Nesto vise o vama! I_icon_minitimeMon Mar 02, 2009 9:34 am

U bb!!
Bas si se detaljno opisala!
Super!
Wtp!
Назад на врх Go down
~*KiKkY_aNn!e*~
♥ERDA Admin♥
♥ERDA Admin♥
~*KiKkY_aNn!e*~


Број порука : 258
Join date : 27.02.2009
Age : 28

Nesto vise o vama! Empty
ПорукаНаслов: Re: Nesto vise o vama!   Nesto vise o vama! I_icon_minitimeMon Mar 02, 2009 9:42 am

Hwala Smile
Wtp
Назад на врх Go down
https://inocentedeti.forumsc.net
*...militza...*
♥Napredujesh..=)♥
♥Napredujesh..=)♥
*...militza...*


Број порука : 227
Join date : 01.03.2009
Age : 27
Локација : My Zrenjanin

Nesto vise o vama! Empty
ПорукаНаслов: Re: Nesto vise o vama!   Nesto vise o vama! I_icon_minitimeSun Mar 15, 2009 3:36 am

i ja tebe!
Ja sam jako twrdoglawa,pa da znate s kim se kacxite! Smile
Sxalim se...
Назад на врх Go down
Sponsored content





Nesto vise o vama! Empty
ПорукаНаслов: Re: Nesto vise o vama!   Nesto vise o vama! I_icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Nesto vise o vama!
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Sto vise smajlija!!
» Napisi nesto zmurecki!

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
:: Inocente de ti :: :: ♥Fun♥ :: Chat-
Скочи на: